Site icon Studnie Głębinowe

Domowa Oczyszczalnia ścieków

Oczyszczalnia ścieków to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia terenu, na którym budowany jest dom rodzinny lub wielorodzinny. Osadnik umożliwia odbiór ścieków powstających w typowym gospodarstwie domowym niepodłączonym do lokalnej kanalizacji. Budowa szamba z Kamra-Trans (jest obowiązkiem i koniecznością nałożoną na przyszłych właścicieli domów przez Prawo budowlane). Przepisy określają warunki, jakie musi spełniać prawidłowo skonstruowany i zabezpieczony zbiornik.

Jeśli budujesz dom teraz lub masz już wybudowany dom i szukasz odpowiedniego zbiornika na ścieki, proponujemy Ci ciekawą opcję – studzienkę betonową. Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji tego typu zbiorników i znamy wszystkie obowiązujące wymagania.

wywóz szamba

Jakie są cechy charakterystyczne naszych szamb oraz oczyszczalni ścieków?

Oferowane przez nas szamba i oczyszczalnie ścieków produkowane są zgodnie z przepisami ustawy o wyrobach budowlanych. Nasza firma posiada obowiązkowy Certyfikat UE, który jest również klasy wyższej niż polska norma i polska aprobata techniczna. Certyfikat jest gwarancją wprowadzenia do obrotu wyrobisk betonowych i ich użytkowania we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej. Polecamy także przydomowe oczyszczalnie ścieków Firmy RADMON, ich oferta znajduje się tutaj: https://www.oczyszczalnieprzydomowe-szamba.pl/oczyszczalnie-sciekow/

Nasze oczyszczalnie ścieków i szamba charakteryzują się:

KAMRA – TRANS
42-674 Zbrosławice woj. Śląskie
ul. Fabryczna 9a

NIP 6452416788
Kontakt Telefoniczny:
Tel. 500 208 999
Tel. 600 330 011
email : biuro@kamra-trans.eu


Nasza firma produkuje zbiorniki z solidnego żelbetu z betonu klasy min. B20 do B40, precyzyjne zbrojenie stalą żebrowaną ø 8 do ø 12 oraz dwuwarstwowa hydroizolacja materiałami asfaltowymi. Wysoka dokładność projektu sprawia, że ​​nasze szamba betonowe znajdują zastosowanie również w gruntach sypkich z wymaganym odpowiednim przygotowaniem powierzchni.

Ekologia i szeroki wachlarz zastosowań

Produkujemy studzienki betonowe na zamówienie klientów indywidualnych, zakładów oraz klientów instytucjonalnych. Ze względu na swoje parametry techniczne, jakość wykonania i materiałów przeznaczone są zarówno do zbierania zwykłych ścieków bytowych, jak i do zbierania szkodliwych ścieków przemysłowych. Nasze zbiorniki są również idealne do przechowywania gnojowicy i gnojowicy lub do zbierania wody deszczowej do nawadniania ogrodu lub innych celów.

Jeśli szukasz odpowiedniego zbiornika na studzienkę drenażową lub potrzebujesz zbiornika na wodę deszczową – zapoznaj się z naszą ofertą.

Można znaleźć nasze zbiorniki tutaj: Zbrosławice, Ptakowice, Miedary, Wilkowice, Laryszów, Kamieniec, Wieszowa, Zawada, Karchowice, Jaśkowice, Księży Las, Połomia, Rybna, Opatowice, Repty Śląskie, Strzybnica, Pniowiec, Tarnowskie Góry, Bytom, Górniki, Stolarzowice, Sucha Góra, Tworóg, Brynek, Nowa Wieś Tworoska, Hanusek, Boruszowice, Miasteczko Śląskie, Zalew Chechło, Nowe Chechło, Świerklaniec, Orzech, Nakło Śląskie, Radzionków, Łubie, Łubki, Jasiona, Kopienica, Wielowieś, Kotków, Wojska, Szałsza, Przezchlebie, Jaśkowice, Czekanów, Gliwice, Czechowice koło Gliwic, Żerniki, Zabrze, Grzybowice, Łabędy, Świętoszowice, Pyskowice, Dzierżno, Osiedle Mikoszowina, Lubliniec, Kokotek, Pusta Kuźnica

Exit mobile version